Sveicināts Prieka akadēmijā!

Prieka akadēmija – tā ir vieta, kur ikvienu bērnu un jaunieti gaida neaizmirstami vasaras piedzīvojumi, jautrākās atmiņas un bagātīgākās pieredzes!

Mēs organizējam bērnu un jauniešu nometnes dažādās vietās Latvijā. Sākot ar ziemas kalna piedzīvojumu nometnēm līdz pat vasaras kartinga, zirgu, aktīvās atpūtas un tematiskajām nedēļām. Patiesībā, tieši mūsu īpašā odziņa ir tā, ka specializējamies bagātīgu un aizraujošu vasaras nometņu izveidē – nometnes vienmēr ir piepildītas ar aktivitātēm, kas būs ne tikai jautras, bet arī izglītojošas, un spēcinās tava bērna personību, veicinās izaugsmi un attīstību. Mums ir svarīgi, ka katrs bērns pēc nometnes atgriežas mājās ar kādu pievienotu vērtību. Mūsu komanda nodrošinās drošu un pozitīvu vidi, kurā bērni var mācīties un attīstīties.


Prieka akadēmija tic pieredzes izglītības spēkam. Izmantojot dažādas aktivitātes, sākot no piedzīvojumiem brīvā dabā līdz mākslai un amatniecībai, sportam un komandas saliedēšanas vingrinājumiem, katru bērnu cenšamies iedvesmot uz zinātkāri, pārliecību un mīlestību pret izpēti. Mūsu nometņu programmas ir rūpīgi izstrādātas, lai apmierinātu dažādas intereses un vecuma grupas, nodrošinot, ka ikviens nometnes dalībnieks atrod savu vietu, kur uzmirdzēt un piedzīvot labākās atmiņas un pieredzes.

Mums ir ļoti svarīga bērnu drošība. Mūsu komandas darbinieki un nometņu palīgi ir apmācīti, lai radītu labvēlīgu atmosfēru, kurā bērni jūtas droši izkāpt no savas komforta zonas un atklāt jaunas aizraušanās.

Pievienojieties mums Prieka akadēmijā, lai pavadītu neaizmirstamu laiku, kas piepildīts ar smiekliem, jaunām zināšanām, draugiem un atmiņām uz mūžu. Gaidīsim tevi Prieka akadēmijas nometnēs! 👋🥳

Prieka akadēmijas ģimene

Prieka akadēmijā ir mijiedarbojušās vairākas paaudzes, daloties ar mūsu dziļo mīlestību un aizraušanos attīstīt un iedvesmot katru bērnu. Mēs katrā bērnā atrodam ko īpašu un ļaujam tam uzmirdzēt. Prieka Akadēmijas absolventi ir veiksmīgi, radoši un pārliecināti savās spējās, un mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem!

Vasaras laikā kopā pavadām neaizmirstamas nometnes, bet rudenī un ziemā dodamies ceļojumos uz dažādiem atrakciju parkiem un izklaides vietām ārpus Latvijas. Prieka akadēmijas ģimene ir vienota kopīgā mērķī - veicināt bērnu attīstību un radīt priekpilnas atmiņas.

Mūsu audzinātāji ir lieliski draugi bērniem, un iejūtas starp viņiem, lai labāk izprastu viņu vajadzības un intereses. Mūsu komanda sniegs bērniem plašas zināšanas un pieredzi. Audzinātāji ir sagatavoti dažādās jomās, no pedagoģijas līdz mākslai un sportam, lai nodrošinātu, ka mūsu nometnēs tiek sniegta kvalitatīva un stimulējoša pieredze.

Tomēr galvenā vērtība mūsu audzinātājiem ir patiesa mīlestība pret bērniem, kas veido pamatu mūsu sadarbībai un kopīgajai attīstībai. Esam lepni par mūsu aizrautīgo, radošo un mīlošo komandu, kas ik dienu strādā, lai radītu drošu un aizraujošu vidi mūsu bērniem!

Gaidām tevi Prieka akadēmijas nometnēs!